Prolećni start na stadionu „Dragan Nikolić“: Radnički traži energiju i bodove protiv Morave

Nenad Jovanović
Fudbaleri Radničkog iz Pirota započinju prolećni deo prvenstva utakmicom protiv Morave iz Ćuprije, koja će biti odigrana u nedelju, 8. marta, sa početkom u 15 časova na stadionu „Dragan Nikolić“.

radnicki pirot

Duel se igra u okviru 16. kola prvenstva i predstavlja prvi takmičarski meč za oba tima nakon zimske pauze.

Radnički u nastavak sezone ulazi sa promenama u stručnom štabu i igračkom kadru. Tokom zimskog prelaznog roka ekipu je preuzeo novi trener Ivica Momčilović, a klub je istovremeno napravio određenu rekonstrukciju tima, uz jasnu nameru da dodatno podmladi sastav.

U pirotski klub stiglo je nekoliko novih igrača, među kojima se izdvajaju napadač Dodić i Andrija Đorđević, koji bi trebalo da pojačaju konkurenciju u ofanzivnom delu ekipe.

Radnički je pripremni period iskoristio za uigravanje nove strukture tima i taktičku adaptaciju pod vođstvom novog stručnog štaba, dok će prvi takmičarski test uslediti upravo protiv Morave.

Ekipa iz Ćuprije u Pirot dolazi sa ambicijom da pozitivno započne drugi deo prvenstva, a susret bi mogao da ponudi zanimljiv duel dva tima koji u nastavak sezone ulaze sa željom da poprave plasman i stabilizuju formu.

Izvor: Zvanični sajt FK Radnički Pirot

Komentari
Подписка на прогнозиста
Prati autora

Obaveštenja o novim publikacijama ovog autora biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“

Уведомления о новых прогнозах этого эксперта будут приходить на электронный адрес, указанный Вами при регистрации на "РБ"

Prati autora
Подписка на прогнозиста

Это значит что вы больше не будете получать уведомления о новых публикациях этого автора на ваш электронный адрес.

Это значит что вы больше не будете получать уведомления о новых прогнозах этого эксперта на ваш электронный адрес.

Nažalost, ne možemo da vam preporučimo «»
Preusmeravamo vas na
koji nudi bolje mogućnosti i razmatra žalbe (ukoliko ih ima) naših igrača
Idi na sajt