Borac u naletu pred Leskovac, Desančić: „Ciljevi su najveći“

Borac 1926 u odličnom raspoloženju putuje u Leskovac, gde ga u 5. kolu očekuje gostovanje GFK Dubočici. Čačani iza sebe imaju tri uzastopne pobede, a Aleksandar Desančić veruje da ekipa može da nastavi uspešnu seriju. Utakmica je na programu u nedelju od 20 časova.
Tri uzastopna trijumfa donela su Borcu dodatno samopouzdanje, što se, prema rečima Desančića, odrazilo i na atmosferu unutar ekipe.
Serija pobeda podigla raspoloženje
– Jeste, tri vezane pobede, nadamo se da će ih biti još mnogo više. Što se tiče atmosfere u ekipi, nema tu šta mnogo da se kaže. Kada pobediš tri utakmice zaredom i to na kakav način, naravno da je sve pozitivno i sve kako treba – rekao je Desančić.
Naredni rival Čačana biće Dubočica, ekipa u kojoj Desančić poznaje nekoliko fudbalera. Očekuje kvalitetnog protivnika, ali smatra da će ishod u velikoj meri zavisiti od igre njegovog tima.
Desančić veruje u kvalitet Borca
– Što se tiče ekipe Dubočice, to je neki spoj mladosti i iskustva. Par igrača poznajem odatle, sigurno imaju kvaliteta da nas ugroze, ali mislim da je sve do nas, da se mi pitamo na terenu, kao i sve prethodne utakmice – istakao je fudbaler Borca.
Borac ne krije visoke ambicije
– Ciljevi su najveći, to nam od starta šef traži, tako da za sada nam to ide za rukom i lep je osećaj – zaključio je Desančić.
Borac će tako u Leskovcu pokušati da nastavi odličnu seriju i dođe do četvrte uzastopne pobede, dok će Dubočica pred svojim navijačima pokušati da zaustavi zahuktale Čačane.
GFK Dubočica – Borac 1926
Nedelja, 20.00 časova
Obaveštenja o novim publikacijama ovog autora biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“
Obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“
To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim publikacijama ovog autora na vašu imejl adresu.
To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta na vašu imejl adresu.