Ivanović zadovoljan igrom Zlatibora: Verujem da možemo da budemo hit prvenstva

Zlatibor je sezonu u Srpskoj ligi Zapad otvorio remijem protiv OFK Napretka iz Markovca, pošto je utakmica na stadionu „Švajcarija“ završena rezultatom 0:0.
Kako saznajemo sa zvaničnog sajta FK Zlatibor Čajetina, sportski direktor kluba Boban Ivanović bio je zadovoljan izdanjem mladog tima, ali je istakao da je realizacija bila najveći problem.
„Dobra igra našeg mladog tima pred punim tribinama stadiona ‘Švajcarija’, na našu žalost, nije krunisana pobedom koju smo zaslužili po stvorenim stopostotnim šansama. Zadovoljan sam kako je trener Virić sa svojim stručnim štabom spremio utakmicu. Taktički smo odigrali baš kako treba, jedino je izostala realizacija“, rekao je Ivanović.
Prema njegovim rečima, Zlatibor je imao pet velikih prilika.
„Izostala je realizacija u pet stopostotnih šansi. Dve je propustio Mujagić, dve Divac i jednu Maksimović“, dodao je sportski direktor kluba.
Ivanović smatra da će mladom timu biti potrebno vreme, ali veruje da ekipa ima potencijal za dobru sezonu.
„Svesni smo da će našem mladom timu biti potrebno vreme da pokaže sav svoj potencijal. Nadam se da ćemo uz još tri pojačanja, koja očekujemo ove nedelje, dodatno pojačati konkurenciju i popraviti realizaciju. Verujem da sa ovim mladim timom možemo da budemo hit prvenstva“, istakao je Ivanović.
On se kratko osvrnuo i na spornu situaciju u kaznenom prostoru gostiju.
„Oko sporne situacije u šesnaestercu gostiju, kada je Mujagić izašao sam ispred golmana, imamo svoje mišljenje i ne želim to da komentarišem. Sudijska komisija će doneti odluku o toj situaciji“, zaključio je Ivanović.
Zlatibor će u narednom kolu pokušati da dobru igru iz prvog meča pretvori u pobedu.
Obaveštenja o novim publikacijama ovog autora biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“
Obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“
To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim publikacijama ovog autora na vašu imejl adresu.
To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta na vašu imejl adresu.