Jedinstvo iz Stare Pazove savladalo Veternik, Milijaš postigao jedini gol

Vukašin Cvetković
Fudbaleri Veternika poraženi su od Jedinstva iz Stare Pazove rezultatom 3:1 u pripremnoj utakmici odigranoj u okviru letnjih priprema za novu sezonu.

Jedinstvo iz Stare Pazove savladalo Veternik, Milijaš postigao jedini gol

Fudbaleri Veternika poraženi su od Jedinstva iz Stare Pazove rezultatom 3:1 u pripremnoj utakmici odigranoj u okviru letnjih priprema za novu sezonu.

Rezultat nije bio u prvom planu, s obzirom na to da je stručni štab Veternika iskoristio susret kako bi proverio novajlije i fudbalere koji se nalaze na probi. Priliku za igru dobio je veliki broj igrača.

Jedini pogodak za Veternik postigao je Milijaš, koji je bio strelac u drugom poluvremenu.

U prvom delu utakmice igrali su Drinčić, Šašić, Jovićević, Vuković, Jelić, Hesse, Gojković, Zečević, Gagić i Krstevski, dok su u nastavku nastupili Sofinkić, Vučković, Kolarević, Solontaji, Paroški, Savković, Novaković, Pećić, Milijaš, Čalija, Jandrić i Košić.

Za Veternik je ovo bila još jedna korisna provera u pripremnom periodu, sa akcentom na proceni igračkog kadra i uigravanju ekipe pred početak prvenstva.

Komentari
Prati prognozera
Prati autora

Obaveštenja o novim publikacijama ovog autora biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“

Obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta biće poslata na imejl koji ste naveli prilikom registracije na „RK“

Prati autora
Prati prognozera

To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim publikacijama ovog autora na vašu imejl adresu.

To znači da više nećete dobijati obaveštenja o novim prognozama ovog eksperta na vašu imejl adresu.

Nažalost, ne možemo da vam preporučimo «»
Preusmeravamo vas na
koji nudi bolje mogućnosti i razmatra žalbe (ukoliko ih ima) naših igrača
Idi na sajt