Ne prolazi 50%
Prolazi
Ne prolazi
Ne slažete se sa stručnjakom?

Večeras se igra veoma važna utakmica iz naše grupe i nadamo se kiksu Portugala. Irska je domaćin i sećamo se našeg remija koji nam je oduzeo prvo mesto.

Karte za utakmicu su razprodate i stadion bi trebalo biti popunjen do poslednjeg mesta. Irska je u Portugalu izgubila rezultatom 2-1 i to veoma kasno. Vodili su do 89 minuta kada je ko drugi nego Ronaldo za dva minuta postigao dva gola.

Večeras mislim da će biti neizvesno do samog kraja i kao i ja i cela Srbija se nada porazu ili remiju Portugala pred poslednju utakmicu u grupi protiv nas.

Sportska kladionica bet365 nudi kvotu 2,50 za X na poluvremenu. Želeo bih da to bude i konačni ishod utakmice ali je rizično. Ne da nije i X na poluvremenu ali nadam se da će Irci pružiti otpor i neće buti golova u prvoj polovini.